تبلیغات
مهره مار 100% اصل،خرید مهره مار،فروش مهره مار+ پشتیبانی اصل بودن

مهره مار 100% اصل،خرید مهره مار،فروش مهره مار+ پشتیبانی اصل بودن

دوشنبه 15 اسفند 1390, 10:38 ب.ظ
مهره مار چیست و چگونه می توان فهمید اصل است؟

آنچه كه تا كنون اثبات نشده روزی اثبات می شود. مهره مار روزگار بسیاری است كه در فرهنگ برخی ملل جا خشك كرده و درست و دروغهایی از آن می بافند. حال كه دانش بشر رو به اثبات آنچه خرافه نامیده می شود كرده است، نتایج عجیب و زیبا و حیرت انگیز می نماید.


روی ادامه مطلب كلیك كنید

هر شی در جهان هستی بواسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد و برآیند این انرزی های نهفته منتشر شده از اجسام و اشیاء بصورت بسیار موثر و قابل مشاهده، نظمی را در جهان هستی پدید می آورند كه در قرآن مبین هم از آن یاد شده كه در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان و زمین درآسمانها با ستونهای نامریی به اذن خداوند قادر متعال یادشده است .
مارهای نر و ماده به دلیل وضعیت خاص آناتومیك خود از شرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیدا كنند و بر آن وضعیت فائق آیند و با این عمل ادامه بقاء یابند. متابولیسم بدن مار بگونه ای آفریده شده است كه درطول سال یك ترشح استخوانی از جنس شاخ بر روی سرخود همانند پینه ترشح می نماید (در برخی مقالات صحبت از وجود این مهره در ناحیه جنسی است) كه دارای بیشترین بار مغناظیسی نسبت به سایر اجسام و اشیاء است و بصورت تك قطبی است كه آن را مهره مار نامیدند.

مهره مار درمارهای نر بار مثبت و در مارهای ماده حامل بار منفی هستند كه مانند آهنربایی متابولیك دو جفت را بسوی هم جذب نموده و مقاربت برای ادامه نسل را باعث میگردد .اندازه این مهره ها حدودا به قدر 2 عدد لپه معمولی است .بعد از عمل جفت گیری این مهره ها از سر (ته) مار جدا شده و بر زمین میافتد. همراه داشتن مهره های دو جفت باعث تقویت و هماهنگی بیشتر میدان مغناطیسی بدن انسان می شود و فرد دارنده بواسطه آن میدانی بمراتب وسیع تر و قویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساطع می نماید كه نتایج دلپذیری! را برای وی به همراه می آورد.


1- بار مغناطیسی یاد شده اعصاب را ریلكس و آرام مینماید و استرس های آگاهانه و استرس های ناخودآگاه را می زداید. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس و آثار دیگرش برفرد به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت میكند  (Psychic Radiation Field) كه باعث آرامش و احساس امنیت دیگران نسبت به فرد می گردد.

2- بدلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها مصون خواهید بود تاثیر بسیار بالای آن در تسكین درد ها هم برای استفاده كننده و هم مخاطبانی كه دركنار شما هستند و نیز اثر قاطع آن بر از بین بردن جوش های صورت و زیباتر كردن چهره به اثبات رسیده است .

3- خاصیت مغناطیسی آن در از بین بردن آثار سوء ارتعاشات وسایل الكترونیكی مثل موبایل بسیار مفید واقع می شود.

برای آزمایش اینكه بدانیم مهره مار واقعی است یا نه باید آنرا در سركه بیاندازیم. پس از انداختن جفت مهره ها در سركه و به واسطه ایجاد میدان مغناطیسی بین آنها در این مایع محرك، دو مهره شروع به چرخش دور یكدیگر می كنند. توصیه می شود به محض شروع چرخش آنها را از سركه در بیاورید و با آب بشویید وگرنه آنقدر می چرخند تا تمام می شوند!. مهره مار ذاتا از جنس كلسیم است و باعث این فعل و انفعال شیمیایی می شود.

دسته بندی : تست اصل بودن مهره مار ,
برچسب ها : مهره مار , مهره مار چیست؟ , تست تشخیص اصل بودن مهره مار , مهره مار اصل چیست؟ ,موضوعات

صفحات

نویسندگان

» (50)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
پشتیبانی مشتریان:

09386599642آویز عقیق قرمز با حلقه فلزی و  دعای ناد علی


درباره ما


محصولات این سایت اصلی بوده با ضمانت معتبرترین و بزرگترین سیستمهای اینترنتی در ایران به فروش می رسند.

تسبیح  چشم ببر شماره 2

عطر زنانه تام فورد 100ml


گردن بند چشم